Naklejki kolekcjonerskie z nowej edycji 31-10-17 już w sprzedaży!

Najnowsze naklejki na legitymację studencką ELS z laserowo nacinaną  datą 31-10-17 już teraz w sprzedaży!

Do kupienia nowe hologramy na legitymację studencką ELS 31.10.2017. Sprawdź teraz!

Autentyczne naklejki els z najnowszej edycji. Sprzedaż tylko do celów kolekcjonerskich. Gwarancja najwyższej jakości. Każda naklejka zawiera wszystkie wymagane rozporządzeniem MNiSW elementy. Dostępność ograniczona!

Koszt naklejek ELS:

31-10-17    – cena 40zł/sztuka

Do kosztów zamówienia dochodzi koszt przesyłki w wysokości – 20 zł.

Sprawdź aktualny cennik naklejek ELS

Nowe naklejki studenckie 31-03-2020 r. znajdziesz tu!

Naklejki na legitymację studencką ELS dostępne są do kupienia w większych ilościach  – przy składaniu zamówienia, serdecznie prosimy aby dopisać ilość, która Państwa interesuje

Skontaktuj się z nami już dziś!

501 066 537 (24H)

[email protected]

Zamówienia przyjmujemy 24h / 7 dni w tygodniu! Odpisujemy na smsy i oddzwaniamy na telefony w ciągu jedynych 30 minut. Prosimy o sprawdzanie skrzynki ze spamem.


Naklejki na legitymację studencką czyli tzw. hologramy to gratka dla każdego kolekcjonera. Wszystkie naklejki els to unikatowe okazy wykonane techniką laserową 2D/D3. Hologramy, które studenci otrzymują w dziekanatach swoich uczelni umożliwiają im korzystanie z rabatów i ulg studenckich. Z kolei byłym studentom, absolwentom uczelni wyższych naklejki kolekcjonerskie przypominają o wspaniałych czasach w murach rodzimej akademii. Wszystkie hologramy w nasze kolejcji to oryginalne okazy w atrakcyjnej cenie. Zamów je już dziś!