Kielce – Uniwersytet Jana Kochanowskiego UJK


NOWATORSKI KIERUNEK NA UNIWERSYTECIE JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w nowym roku akademickim Uniwersytet oferuje studentom edukację na nowatorskim kierunku jakim jest inżynieria danych. Najnowszy kierunek studiów opiera się na dziedzinie technologii informatycznych, analizie zbiorów danych i sztucznej inteligencji.Inżynieria danych to innowacyjny kierunek studiów, który włącza się w światową tendencję. Uczelnia przez wprowadzenie do oferty dydaktycznej inżynierii danych staje na nowym etapie ewolucji informatycznej. W czasie dynamicznego rozwoju  ery komputerów i smartfonów wchodzą w życie przełomowe rozwiązania, które są związane ze sztuczną inteligencją urządzeń mechanicznych.

DLACZEGO INŻYNIERIA DANYCH NA UJK?

Studia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego będą trwały 7 semestrów. W ofercie dydaktycznej są aż dwie specjalności, czyli metody sztucznej inteligencji i analiza danych. Absolwenci nowatorskiego kierunku po zakończeniu edukacji mogą uzyskać tytuł inżyniera.Warto podkreślić, że istnieje możliwość nauki w języku angielskim.

Inżynieria danych będzie prowadzona na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym uczelni. UJK kładzie nacisk na innowacyjne metody sztucznej inteligencji i zagadnienia digitalizacji oraz interpretacji wyników pomiarów parametrów układów fizycznych.

W proces edukacji zaangażowani będą profesjonalni fizycy, matematycy oraz informatycy, którzy posiadają ogromne doświadczenia badawcze i dydaktyczne.

Uniwersytet zapewnia prowadzenie zajęć dydaktycznych na najwyższym poziomie i umożliwia uczestnicwo w realizacji nowoczesnych projektów.

INFORMACJE DODATKOWE O UNIWERSYTECIE JANA KOCHANOWSKIEGO

Uniwersytet w Kielcach posiada wyłącznie profesjonalnych i kompetentnych pracowników i dba o byt oraz wysoki poziom życia studentów z innych miast. Uczelnia oferuje swoim studentom aż 4 domy studenta w Kielcach,1 dom studenta w Piotrkowie Trybunalskim i 1 stołówkę studencką w Kielcach. Wielu studentów może funkcjonować na wysokim poziomie dzięki możliwości uzyskania stypendiów.

W Kielcach i innych miastach akademickich można nabyć najnowsze hologramy ELS na legitymacje w cenach przystępnych dla kieszeni studentów. Kolekcjonerzy mogą powiększyć kolekcję oryginalnych nalepek z datą 31-10-18 już teraz.

Hologramy ELS 31-03-19 już dostępne- sprawdź cennik i poczuj się jak student z możliwością tańszych przejazdów komunikacją miejską!