Opole – Uniwersytet Opolski


UNIWERSYTET DLA STUDENTÓW – OPOLE

Uniwersytet Opolski posiada dziewięć wydziałów, które aktywnie współpracują z innymi jednostkami uczelni wspólnie tworzą nowoczesną placówkę naukowo-dydaktyczną.Uczelnie w Opolu powstała w 1994 roku z połączenia wiodącej uczelni pedagogicznej w kraju – Wyższej Szkoły Pedagogicznej – z filią Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Uniwersytet charakteryzuje się dużym potencjałem naukowym, utworzonym przede wszystkim przez jej kompetentną kadrę pedagogiczną oraz przez różnorodność specjalistycznych pracowni, laboratoriów, centrów informatycznych i medialnych oraz imponujące zasoby biblioteczne

STATUS STUDENTA UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO

Uniwersytet Opolski nieustannie pozwala uzyskać status studenta wszystkim chętnym i ciągle wzbogaca swoją ofertę edukacyjną, nawiązuje współpracę z ośrodkami naukowymi i biznesem w całym kraju i za granicą oraz wysyła studentów na zagraniczne wymiany np. program Erasmus i  Studia Europa Master. Uczelnia w Opolu funduje stypendia, daje możliwość realizacji pasji w samorządzie studenckim, kołach naukowych, na obszarze kultury, rozrywki, sportu oraz pozwala studentom rozwijać zainteresowania.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ DLA STUDENTÓW W OPOLU

Każdy student Uniwersytetu Opolskiego ma prawo do statusu studenta, który potwierdza oryginalny hologram ELS na legitymacji. Naklejki w Opolu są takie same jak w innych miastach akademickich takich jak Warszawa, Gdańsk, Kraków i Lublin. Każdy student opolskiej uczelni musi mieć legitymację studencką, która potwierdza status studenta. Hologram na legitymację studencką z najnowszą datą ważności 31-10-2018 jest limitowaną nalepką studencką. Można ją kupić na wielu stronach kolekcjonerskich. Wlepki semestralne są niezbędne dla każdego ucznia Uniwersytetu Opolskiego na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Aktualne hologramy są już u nas dostępne. Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Hologramy ELS 31-03-2019 – sprawdź cennik, zobacz zdjęcia i odbierz naklejki studenckie w swoim mieście szybciej niż na OLX i Allegro.