Politechnika Gdańska PG – Gdańsk


POLITECHNIKA GDAŃSKA – PODSTAWOWE INFORMACJE

Politechnika Gdańska jest najstarszą uczelnią  techniczną w Polsce i jedną z bardziej nowoczesnych szkół w kraju. Została założona w 1904 roku i swoich murach mieści dziewięć wydziałów, na których studiuje około 25 tysięcy studentów. Studia inżynierskie i magisterskie są prowadzone w trybie dziennym oraz zaocznym. PG oferuje dodatkowo studia trzeciego stopnia oraz studia doktoranckie. Politechnika Gdańska jest uczelnią o wysokiej pozycji w światowych rankingach najlepszych uczelni technicznych. Uczelnia jest również organizatorem międzynarodowych konferencji naukowych.

ZAJĘCIA BRYDŻA SPORTOWEGO

W Gdańsku funkcjonują ośrodki akademickie, które korzystają z ELS. Politechnika Gdańska organizuje zajęcia brydża sportowego, czyli kursy, które prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania. W kursach brydża sportowego biorą udział zarówno osoby już grające, jak i te, które chcą poznać tajniki pasjonującej gry. Zajęcia są realizowane w ramach Politechniki Otwartej.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – PRZYWILEJE STUDENTÓW

Studenci, którzy posiadają elektroniczną legitymację studencką Politechniki Gdańskiej mają przywileje do wielu zniżek oraz ulg związanych ze statusem studenta, między innymi w ośrodkach akademickich. ELE z aktualnym hologramem umożliwia wstęp na konferencje organizowane przez Politechnikę. By korzystać z tych wszystkich ulg, należy pamiętać, by legitymacja miała przyklejoną aktualną nalepkę semestralną. Jeśli ktoś nie posiada legitymacji studenckiej, również może kolekcjonować nalepki z hologramami, w ramach nowego hobby.

Hologramy ELS 31-03-2019 – zobacz cennik i sprawdź możliwość odbioru osobistego, szybciej niż na OLX i Allegro!