Politechnika Warszawska PW – Warszawa


POLITECHNIKA WARSZAWSKA – DZIAŁALNOŚĆ

Politechnika Warszawska działa pod swoją obecną nazwą od 1915 roku i nawiązuje do tradycji Szkoły Budowy Maszyn i Elektrotechniki im. Hipolita Wawelberga i Stanisława Rotwanda. Uczelnia kształci nowe pokolenia inżynierów i wnosi istotny wkład w rozwój nauk technicznych dla studentów z Polski i innych krajów.  Politechnika Warszawska zyskała renomę międzynarodową i daje swoim absolwentom szansę na uznanie wśród wielu pracodawców i zdobycie wymarzonego zawodu.

HISTORIA POLITECHNIKI

Historia Politechniki to przede wszystkim dokonania w kształceniu akademickim i badaniach naukowych oraz patriotyczne wychowanie studentów. Uczelnia od zawsze ceni wartości suwerenności Rzeczypospolitej, wolności i praw obywatelskich, zasad etycznych i wartości duchowych kształtowanych przez wiele wieków polskiej historii. Politechnika Warszawska często poddawana była represjom, pozbawiona możliwości działania oraz prawa do istnienia. Współcześnie uczelnia funkcjonuje swobodnie i cieszy się ogromną popularnością i uznaniem.

POLITECHNIKA WARSZAWSKA – ELITY SPOŁECZNE

Politechnika to uczelnia w stolicy Polski, która przygotowuje przyszłe elity społeczne, czyli ludzi światłych, o rozległych horyzontach, świadomych własnych przekonań oraz ludzi rozumiejących i światopogląd innych. Szkoła kształtuje umysły studentów oraz ich charaktery i właściwe postawy twórcze dla inżynierów, przekazując wiedzę i umiejętności.

Każdy elitarny kolekcjoner marzy o hologramie Politechniki Warszawskiej do swojej kolekcji. Każdy może poczuć się jak student i zająć się zbieraniem nalepek semestralnych ELS w swoim klaserze.

Hologramy ELS 31-03-2019 – Sprawdź cennik i odbierz do kolekcji.