Poznań – Wyższa Szkoła Bankowa


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W POZNANIU – INFORMACJE OGÓLNE

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu jest największą uczelnią niepubliczną w Wielkopolsce i kształci studentów na kierunkach ekonomicznych, humanistycznych i pedagogicznych. Szkoła została założona w Poznaniu w 1994 roku. Współcześnie WSB tworzą trzy wydziały tj. :

Wydział Finansów i Bankowości w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie, Wydział Ekonomiczny w Szczecinie.

FORMY STUDIÓW

Studenci mają do wyboru dwie formy studiów:

  • Studia stacjonarne podczas  których zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i często jeden z tych dni jest wolny, dzięki temu uczniowie zyskują czas na rozwijanie swoich zainteresowań lub podjęcie pracy.
  • Studia niestacjonarne podczas których zajęcia odbywają się w weekendy. Podczas nauki niestacjonarnej można uzyskać te same efekty kształcenia co studenci stacjonarni. Zjazdy studenckie odbywają się zazwyczaj dwa razy w miesiącu, więc uczniowie mogą wykorzystać cenny czas na zdobywanie doświadczenia zawodowego w pracy oraz szeregu kwalifikacji, które pozwolą im sprawdzić się w warunkach gospodarczych.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA

Podczas nauki w WSB w Poznaniu prawie wszystkie codzienne studenckie sprawy można załatwić szybko i sprawnie, dzięki temu, że szkoła przyznaje studentom elektroniczne legitymacje studenckie, które pełnią także funkcję karty bibliotecznej. Dokument należy aktualizować w każdym semestrze dzięki oryginalnym hologramom ELS. Wlepki semestralne uprawniają do wielu zniżek ,między innymi na przejazdy komunikacyjne. Absolwenci mogą kolekcjonować naklejki w ramach nowego hobby.

Hologramy ELS 31-03-2019 – sprawdź cennik i odbierz w Twoim mieście.