Rzeszów – Uniwersytet Rzeszowski URz


RZESZÓW – JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA

Uniwersytet Rzeszowski realizuje założenia Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia. System jest zbieżny z międzynarodowymi standardami określonymi w Deklaracji Bolońskiej oraz z założeniami systemu szkolnictwa wyższego w Polsce. Uczelnia od wielu lat kształci studentów i umożliwia im zdobycie wymarzonego zawodu po ukończeniu nauki.

Systemem tym obejmowany jest cały proces kształcenia studenta na  rzeszowskiej Uczelni, odnosząc się do priorytetowych czynników, które mają znaczący wpływ na jego właściwy przebieg i bardzo wysoką jakość edukacji.

CENA STUDIÓW W RZESZOWIE

Studia niestacjonarne na Uniwersytecie Rzeszowskim zobowiązują studentów do opłaty za każdy semestr edukacji. Ceny są uzależnione od wyboru kierunku .Istnieje możliwość podziału płatności na raty lub alternatywa dokonania opłaty w całości.Studenci wszystkich kierunków muszą mieć legitymację studencką, która potwierdza status studenta. Hologram na legitymację studencką z datą ważności 31-10-2018 jest najnowszą nalepką studencką. Można ją kupić na różnych stronach internetowych dla kolekcjonerów. Wlepki semestralne są niezbędne dla każdego ucznia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Oryginalne hologramy są już u nas dostępne. Zadzwoń i poznaj szczegóły.

STUDENT UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

Absolwenci uczelni w Rzeszowie mogą w dalszym ciągu kolekcjonować hologramy ELS na swoich elektronicznych legitymacjach studenckich. Legitymacja z aktualnym hologramem uprawnia do tańszych przejazdów komunikacją w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Gdańsku i wszystkich innych miastach.

Nalepki na legitymację studencką ELS jest już dostępne w sprzedaży internetowej z możliwością odbioru osobistego. Oryginalna naklejka z datą 31-10-2018 gwarantuje Ci status studenta na cały najbliższy semestr. Hologramy ELS URz Rzeszów od ręki.

Hologramy ELS 31-03-2019 – zobacz zdjęcia i sprawdź dostępność w Twoim mieście.