Wyższa Szkoła Bankowa – Wrocław


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA WE WROCŁAWIU – INFORMACJE PODSTAWOWE

Wyższa Szkoła Bankowa, która  powstała w 1998 roku to jedna z placówek wyższych we Wrocławiu. Szkoła kształci studentów na studiach pierwszego i drugiego stopnia i oferuje jedenaście kierunków I stopnia i 4 kierunki II stopnia. Studenci mogą kształcić się w sposób stacjonarny lub niestacjonarny. WBW prowadzi także studia podyplomowe. Uczelnia zajęła pierwsze miejsce na liście najczęściej wybieranych szkół niepublicznych na studia niestacjonarne.

DLACZEGO WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA

Organizacja nauki w Wyższej Szkole Bankowej pozwala studentom studia z pracą i dopasowuje programy nauczania do życia ludzi, którzy są aktywni zawodowo. Uczelnia zwraca szczególną uwagę na kompetencje wykładowców i praktyków biznesu, którzy przedstawiają uczniom aktualną wiedzę, która jest zgodna z współczesnymi potrzebami potencjalnych pracodawców.

OPŁATY

Uczelnia charakteryzuje się elastycznym systemem opłat i studenci mogą wybrać dla siebie dogodny sposób i termin opłaty za studia.  Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat nauki we Wrocławiu mogą liczyć na odpowiedzi na wszelkie pytania od sympatycznej obsługi, która pomoże sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami. Wrocławska uczelnia umożliwia uzyskanie doświadczenia zawodowego dzięki stażom i praktykom. Studenci mogą korzystać z dodatkowych szkoleń i warsztatów. Popularnym hobby wśród uczniów Wyższej Szkoły Bankowej jest kolekcjonowanie hologramów ELS. Absolwenci także mają prawo do zbierania oryginalnych nalepek w swoich klaserach.

Hologramy ELS 31-03-2019– sprawdź cennik i zamów do kolekcji szybciej niż na Allegro i Gumtree.